EEU-FS1J181B
MFR.Part #
EEU-FS1J181B
JLCPCB Part #
C1668236
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 180uF 45mΩ 5mm 63V 751.1mA@120Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS