ERJ-U6RD4420V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4420V
JLCPCB Part #
C1882338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS