EEUFS1H331
MFR.Part #
EEUFS1H331
JLCPCB Part #
C178721
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.89A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 23mΩ@100kHz 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS