ERJ-P06D1200V
MFR.Part #
ERJ-P06D1200V
JLCPCB Part #
C4147941
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS