EEUFS1H221L
MFR.Part #
EEUFS1H221L
JLCPCB Part #
C407977
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.43A@100kHz 20mm 220uF 3.5mm 33mΩ@100kHz 50V 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS