EEUFS0J182L
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFS0J182L
JLCPCB Part #
C542066
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 1800uF 20mm 3.51mm 6.3V 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS