ERJ-U14D6042U
MFR.Part #
ERJ-U14D6042U
JLCPCB Part #
C2139563
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS