EEU-FC2A330LB
MFR.Part #
EEU-FC2A330LB
JLCPCB Part #
C1595968
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 15mm 2000hrs@105℃ 221mA@120Hz 33uF 450mΩ 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS