ERJ-XGNJ511Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ511Y
JLCPCB Part #
C4090354
Description
-55℃~+125℃ 31mW 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS