EEUFC2A221L
MFR.Part #
EEUFC2A221L
JLCPCB Part #
C383118
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 1.04A@100kHz 100V 12.5mm 220uF 35mm 5000hrs@105℃ 5mm 87mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS