ERJ-P6WJ201V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ201V
JLCPCB Part #
C4350875
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS