EEUFC2A101
MFR.Part #
EEUFC2A101
JLCPCB Part #
C178683
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 180mΩ@100kHz 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 671mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS