ERJ-S14D1622U
MFR.Part #
ERJ-S14D1622U
JLCPCB Part #
C1698733
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS