EEU-FC1H821B
MFR.Part #
EEU-FC1H821B
JLCPCB Part #
C1598507
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.42A@100kHz 20mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS