ERJ-U01F8661C
MFR.Part #
ERJ-U01F8661C
JLCPCB Part #
C1860245
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS