EEU-FC1H221B
MFR.Part #
EEU-FC1H221B
JLCPCB Part #
C1583172
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 220uF 3000hrs@105℃ 50V 5mm 669.5mA@120Hz 90mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS