ERJ-U0XF3303Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF3303Y
JLCPCB Part #
C4209707
Description
-55℃~+125℃ 31mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS