EEU-FM1E821LB
MFR.Part #
EEU-FM1E821LB
JLCPCB Part #
C1668898
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.853A@120Hz 10mm 18mΩ 25V 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS