EEU-FC1E181B
MFR.Part #
EEU-FC1E181B
JLCPCB Part #
C1582097
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 117mΩ 180uF 2000hrs@105℃ 25V 360.8mA@120Hz 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS