EEU-FC1C681B
MFR.Part #
EEU-FC1C681B
JLCPCB Part #
C1594655
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1.05A@100kHz 10mm 16V 16mm 3000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS