EEUFC1C222
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFC1C222
JLCPCB Part #
C178664
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.945A@100kHz 12.5mm 16V 2200uF 25mm 30mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS