ERJ-P03D3740V
MFR.Part #
ERJ-P03D3740V
JLCPCB Part #
C2081082
Description
-55℃~+155℃ 200mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS