EEUEB2W100B
MFR.Part #
EEUEB2W100B
JLCPCB Part #
C278521
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 20mm 310mA@100kHz 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS