ERA-2VEB8062X
MFR.Part #
ERA-2VEB8062X
JLCPCB Part #
C20014251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS