EEU-EB2V101
MFR.Part #
EEU-EB2V101
JLCPCB Part #
C1580271
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 18mm 31.5mm 350V 485mA@120Hz 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS