ERJP06J122V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP06J122V
JLCPCB Part #
C543460
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS