EEU-EB2G330
MFR.Part #
EEU-EB2G330
JLCPCB Part #
C1579968
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 25mm 33uF 400V 5000hrs@105℃ 600mA@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS