EEU-EB2D221
MFR.Part #
EEU-EB2D221
JLCPCB Part #
C1652416
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 200V 220uF 31.5mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 929.5mA@120Hz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS