ERJ-P03D3920V
MFR.Part #
ERJ-P03D3920V
JLCPCB Part #
C4045902
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS