EEUEB1V331B
MFR.Part #
EEUEB1V331B
JLCPCB Part #
C242140
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 278mA@120Hz 330uF 35V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS