ERJ-12YJ154U
MFR.Part #
ERJ-12YJ154U
JLCPCB Part #
C20020543
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS