ECW-F2154HAQ
MFR.Part #
ECW-F2154HAQ
JLCPCB Part #
C3808871
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 250V ±3% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS