EET-UQ2S331JA
MFR.Part #
EET-UQ2S331JA
JLCPCB Part #
C3722100
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.17A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 330uF 420V 45mm 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS