EET-HD2W561LJ
MFR.Part #
EET-HD2W561LJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.66A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm 42mm 450V 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS