EET-HC2W151BA
MFR.Part #
EET-HC2W151BA
Description
-25℃~+105℃ 1.216Ω@120Hz 1.22A@10kHz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 42mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS