EET-HC2V471KF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-HC2V471KF
Description
-25℃~+105℃ 1.96A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 350V 353mΩ@120Hz 37mm 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS