EET-HC2D122CF
MFR.Part #
EET-HC2D122CF
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS