EEHZE1J820P
MFR.Part #
EEHZE1J820P
Description
-55℃~+145℃ 10.5mm 10mm 120mA@100Hz 2000hrs@145℃ 30mΩ 63V 82uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS