ERJ-U3RD1582V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U3RD1582V
JLCPCB Part #
C4300070
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS