EEHZE1E331P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEHZE1E331P
JLCPCB Part #
C542463
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+145℃ 10.5mm 10mm 135mA@100Hz 2000hrs@145℃ 20mΩ 25V 330uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS