ERJ-B1AG392U
MFR.Part #
ERJ-B1AG392U
JLCPCB Part #
C20024136
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS