EEHZC1E680XP
MFR.Part #
EEHZC1E680XP
JLCPCB Part #
C542508
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 210mA@100Hz 25V 4000hrs@125℃ 6.3mm 68uF 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS