ERA-8AED4750V
MFR.Part #
ERA-8AED4750V
JLCPCB Part #
C20017552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS