EEF-SS0E181R
MFR.Part #
EEF-SS0E181R
JLCPCB Part #
C2161681
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 180uF 2.5V 4.3mm 7.3mm Polymer ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS