ERA-2AEB1542X
MFR.Part #
ERA-2AEB1542X
JLCPCB Part #
C2076284
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS