ERJ-T14LM682U
MFR.Part #
ERJ-T14LM682U
JLCPCB Part #
C20024336
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS