EEF-HX1D330R
MFR.Part #
EEF-HX1D330R
JLCPCB Part #
C3275375
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 20V 2mm 3.2A@100kHz 33uF 40mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS