ECQ-UBAF272K
MFR.Part #
ECQ-UBAF272K
JLCPCB Part #
C3300386
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS