EEE-TP1H132M
MFR.Part #
EEE-TP1H132M
JLCPCB Part #
C2164118
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1300uF 18mm 2.9A@100kHz 22mm 4000hrs@125℃ 50V 60mΩ@100kHz ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS