EEE-TP1V132M
MFR.Part #
EEE-TP1V132M
JLCPCB Part #
C2164127
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1300uF 16mm 17mm 2.4A@100kHz 3000hrs@125℃ 35V 47mΩ@100kHz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS